O nas

Jesteśmy parą miłośników partnerstwa oraz idei ślubów humanistycznych. W naszym własnym życiu kierujemy się zasadami wzajemnego zrozumienia, tolerancji i szacunku. Liczne podróże po świecie, zetknięcie się z innymi kulturami sprawiły, iż wiemy czym jest różnorodność. 

W odniesieniu do idei ślubu, Para Młodych jako dwie odrębne indywidualności wraz ze swoją niepowtarzalnością są dla nas najważniejsze. W centrum wydarzenia zawsze stawiamy dwoje zakochanych w sobie ludzi. Pragną oni złożyć wyrażoną własnymi przemyśleniami i słowami przysięgę w miłym otoczeniu, w gronie rodziny i bliskich. Przysięgę, której treść oddaje istotę zaślubin dwojga ludzi chcących spędzić ze sobą całe życie.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ceremonii ślubnych zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Oferujemy szeroką gamę usług polegających na przygotowaniu całkowicie spersonalizowanego scenariusza i pomoc w sformułowaniu tekstów przysięgi. Opcje dodatkowe uatrakcyjnią zaślubiny, tutaj proponujemy zaaranżowanie oprawy muzycznej, atrakcje plenerowe czy też degustację sommelierską.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez. Mamy przygotowanie z retoryki, emisji głosu oraz mowy ciała. Prowadzenie ceremonii i wystąpienia publiczne są naszymi atutami. Jesteśmy dumni z jakości usług oferowanych naszym klientom. Współpracujemy z niezwykle życzliwymi i profesjonalnymi ludźmi, dla których ślub humanistyczny to zapewnienie niezapomnianych chwil i wspomnień podczas tej przepięknej ceremonii.