O nas

Jesteśmy miłośnikami partnerstwa oraz idei ślubów humanistycznych. W naszym własnym życiu kierujemy się zasadami wzajemnego zrozumienia, tolerancji i szacunku. Liczne podróże po świecie, zetknięcie się z innymi kulturami sprawiły, iż wiemy czym jest różnorodność. 

W odniesieniu do idei ślubu, Para Młodych jako dwie odrębne indywidualności wraz ze swoją niepowtarzalnością są dla nas najważniejsze. W centrum wydarzenia zawsze stawiamy dwoje zakochanych w sobie ludzi. Pragną oni złożyć wyrażoną własnymi przemyśleniami i słowami przysięgę w miłym otoczeniu, w gronie rodziny i bliskich. Przysięgę, której treść oddaje istotę zaślubin dwojga ludzi chcących spędzić ze sobą całe życie.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ceremonii ślubnych zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Oferujemy szeroką gamę usług polegających na przygotowaniu całkowicie spersonalizowanego scenariusza i pomoc w sformułowaniu tekstów przysięgi. Opcje dodatkowe uatrakcyjnią zaślubiny, tutaj proponujemy zaaranżowanie oprawy muzycznej, atrakcje plenerowe, nieszablonowe rytuały nawiązujące do prastarych tradycji czy też degustację win (podczas wesela).

Nasze zadanie to stworzenie pomysłu i poprowadzenie według niego uroczystości, która spełni oczekiwania i przypadnie Państwu do gustu. Pod względem artystycznym, kulturowym, w oczekiwanej stylistyce. Z wykorzystaniem motywów, które ubarwią wszystkim zebranym ten wyjątkowy czas.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez. Mamy przygotowanie z retoryki, emisji głosu oraz mowy ciała. Prowadzenie ceremonii i wystąpienia publiczne są naszymi atutami. Jesteśmy dumni z jakości usług oferowanych naszym klientom. Współpracujemy z niezwykle życzliwymi i profesjonalnymi ludźmi, dla których ślub humanistyczny to zapewnienie niezapomnianych chwil i wspomnień podczas tej przepięknej ceremonii.

Kilkadziesiąt uroczystości na przestrzeni ostatnich lat już za nami, każda z nich była wyjątkowa, do każdej wracamy myślami z przyjemnością. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym i równie miło wspominają współpracę. To nasze atuty, tym się wyróżniamy. Nasze ceremonie są wyraziste i na długo zostają w pamięci.